To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Społeczne forum mieszkańców i sympatyków miasta Chorzowa

Polityka - Po wyborach do parlamentu 25.X.2015 r.

qlomyoth - 2017-03-08, 07:23

Hajduk - 2017-03-09, 17:52

Marek Borowski @MarekBorowski
Bolesna porażka "genialnego stratega".Tego,kto mu to doradził,powinien pogonić.Pytanie,czy coś z tego zrozumie,czy też będzie kontyn.zemstę.

qlomyoth - 2017-03-09, 18:17

Jaka piękna katastrofa!
prezes - 2017-03-09, 18:53

Odpowiedzcie mi, jak w Polsce można wciąż popierać tak podłych ludzi?
Wczoraj 41% respondentów akceptowało działania rodem z San Escobar.
Owszem, ja mam ambiwalentny stosunek do Polski, ale to co się dzieje, to są jawne działania przeciwko Polsce.

Kama - 2017-03-10, 18:30

A czy ich obchodzi interes Polski ?
To już jest ewidentnie działanie ludzi zionących nienawiścią do wszystkich, którzy nie padają przed nimi na kolana :sciana:
Żenada, żenada, żenada...

Ewa - 2017-03-10, 19:32

żenada, a do tego hipokryzja ze schizofrenią razem wzięta!

bo jak inaczej nazwać ludzi, którzy w ramach swoich prywatnych rozgrywek, prywatnej "wojny" oraz chęci zemsty ocierają się o zdradę racji stanu, zdradę interesów Polski, którzy Polskę traktują jak ring bokserski, a przy tym wszystkich, którzy widząc to protestują - nazywają zdrajcami, gorszym sortem, komuchami itp!

jakim prawem ten mały, obrzydliwy karakan ma czelność twierdzić, że Tusk nie jest reprezentantem Rzeczpospolitej i nie ma prawa do używania polskiej flagi ?? ?? ??

"ludzie! trzymajcie mnie, bo nie zdzierżę!" - że polecę Pawlakiem...

salamandra - 2017-03-12, 13:16

qlomyoth napisał/a:
Nie ma chyba lepszego komentarza odnośnie tej hucpy z Saryusz-Wolskim, która nie jest niczym innym jak przejawem kompleksów tego bezzębnego dziada względem Tuska.

Tylko, że nie wszyscy chcemy "wysiadać" z Europy. Ja zdecydowanie nie chcę.

qlomyoth - 2017-03-15, 23:56