Społeczne forum mieszkańców i sympatyków miasta Chorzowa Strona Główna Społeczne forum mieszkańców i sympatyków miasta Chorzowa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MIKOŁAJKOWA PARADA KUNDELKÓW W PARKU ŚLĄSKIM
Autor Wiadomość
yoleck
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-25, 19:33   MIKOŁAJKOWA PARADA KUNDELKÓW W PARKU ŚLĄSKIM

Mikołajkowa Parada Kundelków odbędzie się dn. 6.12.2014 roku w Parku Śląskim w Chorzowie.
Zbiórka i wydanie psów od godz. 12.00 pod Kapeluszem. Start parady o godz. 13.00. Przemarsz potrwa od 40 minut do godziny. Każdy uczestnik otrzyma czapkę mikołaja oraz drobny upominek.
By w paradzie uczestniczyć ze schroniskowym pieskiem należy mieć ukończone 18 lat oraz zapisać się do 5.12.2014 roku do godz. 10.00 drogą mailową.
Zapisy TYLKO na mailu dzien.kundelka@gmail.com.
Przemarsz poprowadzi dorożka z konikami oraz Mikołajowie.
Na miejscu będziemy także zbierali dary dla schroniskowych podopiecznych, będziemy bardzo wdzięczni za każdą paczkę/puszkę karmy, za każdy koc...
Serdecznie zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w Mikołajkowej Paradzie Kundelków To wspaniała przygoda i dobry uczynek w jednym!

yoleck
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-06, 00:18   Kendelkowe spacerowanie

Przypominamy osobom, które zgłosiły się mailowo, o jutrzejszej Mikołajkowej Paradzie Kundelków w Parku Śląskim.
Zbiórka i wydawanie piesków od godz. 11.30 pod Kapeluszem.
Osoby wytrzymałe na chłód, nie przybywające na paradę z małymi dziećmi zachęcamy by odbierać pieski jak najwcześniej. W imprezie udział weźmie ok. 130 psiaków, to naprawdę duża ilość i by wszystko poszło sprawnie bardzo ważne jest, żeby chociaż część z Państwa pojawiła się tą godzinkę przed startem.
Parada startuje o godz. 13.00 i przejdzie trasą zaznaczoną jasnoczerwonym kolorem na mapce zamieszczonej na naszym fb (zdjęcia na tablicy).
Marsz potrwa od 40 minut do maksymalnie godzinki.
Proszę się ciepło ubrać, zabrać ze sobą gorące napoje, nie chcemy żebyście Państwo zmarzli. Proszę nie zapomnieć także o dowodach osobistych.
To dla nas pierwsza tak duża wyjazdowa impreza. Trzymajcie za nas kciuki!
Widzimy się jutro

Ewa 
Administrator Forum

Imię: Ewa
Wysłany: 2014-12-06, 00:31   

można to było dopisać w temacie, który założyłaś wcześniej ;)

przeniosłam i scaliłam

Lena 
Administrator Forum

Imię: Lena
Wysłany: 2014-12-06, 09:32   

hm...a worki na kupy dostaną ??

yoleck
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-07, 00:38   

Dziękuję Ewuniu mój błąd ... było cudownie - byłam , spacerowałam, głaskałam i wolontariuszką zostałam :wink:

yoleck
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-07, 00:41   

Cytat:

Wiesz Lenko to mnie właśnie w ludziach wciąż zadziwia - ani słowa o wspaniałej inicjatywie a może o dołączeniu sie do tego cudownego wydarzenia , ale za to pytanie o worki na kupy ... :glupek: brak mi słow .. sorki

tier 
Junior Admin

Imię: Zwierzak
Wysłany: 2014-12-07, 08:58   

yoleck, do 45 minut używamy opcji "edytuj" zamiast pisać post po swoim poscie.

Lena 
Administrator Forum

Imię: Lena
Wysłany: 2014-12-07, 09:06   

yoleck napisał/a:
Cytat:

Wiesz Lenko to mnie właśnie w ludziach wciąż zadziwia - ani słowa o wspaniałej inicjatywie a może o dołączeniu sie do tego cudownego wydarzenia , ale za to pytanie o worki na kupy ... :glupek: brak mi słow .. sorki

Moje pytanie nie było ani złośliwe,ani zrzędliwe i nie ma co fochów robić. Że tak je odczytałaś to Twój problem,nie mój. Nie chciałam w żaden sposób dyskredytować imprezy,a żeby do niej dołączyć jest dla mnie za wcześnie,bo serce ciągle mnie boli po śmierci mojego psa.
To mogła być okazja do edukacji społeczeństwa i wielbicieli piesków,z których wielu zapomina,że pies to nie tylko radość,ale i obowiązek codziennego sprzątania po nim kupy. Kupy nie odlatują w kosmos po spacerku. Proste.

Ireska 
Mieszkaniec

Imię: Irena
Wysłany: 2014-12-07, 10:36   

Lena! Nasze Schronisko to porządna firma, worki dają :)
A spacer był naprawdę sympatyczny, choć dla nas już psiaków zabrakło. No cóż, drapałyśmy za uchem te, które biegały najbliżej :)
Teraz już mogę bywać na takich okazjach (zwłaszcza od czasu, gdy mam Melkę), ale po emocjach jednak daje i czasem łezka się w oku zakręci....
Mam nadzieję, że po wczorajszym spacerze któryś pies trafił do prawdziwego domu!

Megi 
Imprezowicz

Imię: Iza
Wysłany: 2014-12-07, 13:31   

Ja nie poszłam tylko dlatego, że nie mogłabym wrócić bez psa, a wtedy (biorąc pod uwagę nasz metraż) ktoś musiałby się wyprowadzić ;) Gratuluję pomysłu i fajnej inicjatywy, za oknem szaro i buro, a w naszym parku ciągle się tyle dzieje :)

Odpowiedz do tematu