Społeczne forum mieszkańców i sympatyków miasta Chorzowa Strona Główna Społeczne forum mieszkańców i sympatyków miasta Chorzowa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Potrzebuję dobrego serwisu LPG najlepiej w okolicach Centrum
Autor Wiadomość
Tomeg 
Mieszkaniec

Imię: Ryszard Ochódzki
Wysłany: 2014-12-06, 08:23   Potrzebuję dobrego serwisu LPG najlepiej w okolicach Centrum

Cześć

Potrzebuję dobrego serwisu LPG najlepiej w okolicach Centrum Chorzowa. Serwis musi być dobry i cenowo niekoniecznie kosmicznie drogi. Mam takie dziwne objawy, że na wysokich obrotach przy wyższym obciążeniu np. podczas jazdy pod wyższą górę silnik zaczyna strzelać tak jak by nie potrafił spalić całego paliwa, które tam się zbiera i nagle spala się większa ilość przez co wytwarza się jakby taka mała eksplozja. Na obrotach poniżej 3000 to się nie dzieje, tak samo nie mam z tym problemu na benzynie. Wymieniałem już kopułkę rozdzielacza z palcem, przewody zapłonowe, świece i filtr powietrza, co prawda znacznie to pomogło ale nadal co jakiś czas silnik mnie zaskoczy. Byłem w serwisie LPG na 3-go maja niedaleko Karola Miarki, tam gość właśnie mi doradził wymianę tych rzeczy ale niestety nie mógł się podłączyć do mojego komputerka LPG ponieważ on nie ma takiej wtyczki jak ja, a poza tym moja zaśniedziała.

reed 
Mieszkaniec
i-VTEC !

Imię: Tomasz
Wysłany: 2017-04-17, 16:14   

A próbowałeś sczytać błędy OBDII?
Podłącz ELM327 i zobaczysz czy to problem z ilością paliwa. Może masz mapy nieprawidłowe? Jak gazownik dał na autoadaptację, to nie byłoby to dziwne.

Odpowiedz do tematu