Społeczne forum mieszkańców i sympatyków miasta Chorzowa Strona Główna Społeczne forum mieszkańców i sympatyków miasta Chorzowa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dwa kółka
Autor Wiadomość
max 
Mieszkaniec

Wysłany: 2012-04-02, 08:53   

oj tam, oj tam
dembis napisał/a:
zarówno jak puszkarze jak i motocykliści posiadają w swoich "zasobach" kierowców którzy nie szanują żadnych przepisów ani nikogo innego na drodze!

Napisał bym to bardziej dosadnie, ale po co ??

Lena napisał/a:
Znam kogoś komu motocyklista wbił się w słupek samochodu ginąc na miejscu i omal nie zabijając kierowcy właśnie w w/w sytuacji.

a chodziło o sytuację kiedy
Lena napisał/a:
mogę zjechać z prawego na lewy pas

Oj Leniu , przecież to fizycznie nie jest możliwe żeby podczas zmiany pasa , ktoś wbił się w środek samochodu. Chyba, że przecinasz pasy prostopadle :> ....

Dobra, mniejsza o to.
Podsumowując: szanujmy się wzajemnie na drodze, a na pewno będzie nam się Wszystkim DŁUŻEJ i szczęśliwiej żyło.

tier 
Junior Admin

Imię: Zwierzak
Wysłany: 2012-04-02, 09:36   

max napisał/a:

Podsumowując: szanujmy się wzajemnie na drodze, a na pewno będzie nam się Wszystkim DŁUŻEJ i szczęśliwiej żyło.
:gp:
Racja! Dotyczy to również jazdy na naszym forum!
:wino2:

Lena 
Administrator Forum

Imię: Lena
Wysłany: 2012-04-02, 09:58   

max napisał/a:

Oj Leniu , przecież to fizycznie nie jest możliwe żeby podczas zmiany pasa , ktoś wbił się w środek samochodu. Chyba, że przecinasz pasy prostopadle :> ....

Dobra, mniejsza o to.

Nie pisałam,że w środek samochodu, pisząc słupek miałam na myśli ten najbliżej kierowcy między przednimi drzwiami a przednią szybą...Nieprecyzyjnie to określiłam. I stało się to właśnie przy zmianie pasa z prawego na lewy. Makabryczne.

A jeśli chodzi o następne zdanie to zgadzam się całkowicie.

max 
Mieszkaniec

Wysłany: 2012-04-02, 14:56   

Gdyby ktoś był zainteresowany Szkoleniem z Doskonalenia Techniki Jazdy Motocyklem to zapraszam:
http://forum.motocyklisto...2f6070c0#156495

dembis 
Mieszkaniec

Imię: dembis
Wysłany: 2012-04-02, 15:21   

k2 to Ty?widuję Cię na forum gs'a :lol:
Swoją drogą tutaj był temat o pierwszej pomocy ale umarł! Może się jeszcze uaktywni więc zapraszam Max vel k2!
http://www.forum.chorzow....?t=7060&start=0

max 
Mieszkaniec

Wysłany: 2012-04-02, 16:56   

sorki za off top
dembis napisał/a:
k2 to Ty?widuję Cię na forum gs'a :lol:

tak. to ja. Ogólnie w sieci występuję jako k2. Jedynie tutaj i na forum Vectry jestem pod innym nikiem.

Wracając do tematu - widziałem temat o pierwszej pomocy ....

Lena 
Administrator Forum

Imię: Lena
Wysłany: 2012-04-02, 21:26   

Temat o kursie pierwszej pomocy tutaj: http://forum.chorzow.slas...ierwszej+pomocy i raczej nie umarł,chyba tylko Tommy nie ma czasu.

jasio112
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-17, 00:00   

https://www.youtube.com/w...I&feature=share :D

padre321 
Mieszkaniec

Imię: Michał
Wysłany: 2014-03-17, 15:42   

No ale co w związku z tym, że Traktorem bezpieczniej.....

january 
Mieszkaniec

Imię: Michał
Wysłany: 2014-08-22, 16:37   

jak sądzicie lepszy jest skuter czy motocykl? myślę nad zakupem skutera kawasaki j300, ale wszyscy mi mówią, że lepiej kupić motocykl, nie zależy mi jakoś na prędkości, bardziej cenie komfort i wydaję mi się, że wygodniej podróżuje się skuterem - co myślicie?

power 
Mieszkaniec

Imię: Rafał
Wysłany: 2014-08-22, 22:35   

Zależy do czego masz zamiar ten sprzęt wykorzystywać. Jeżeli głównie do miasta, albo na wycieczki do 100-200 km to maxiskuter będzie idealnym rozwiązaniem. Sam posiadam sprzęt o pojemności 250 cm3 i jestem zadowolony. Prędkość max. licznikowo to 140 km/h, przelotowa 100-110, więc średnicówką pomykasz bez stresu, a przy tym spalanie średnio 3,5 l na 100 km i przekładnia bezstopniowa, która świetnie sprawdza się w ruchu miejskim. Odkręcasz gaz i jedziesz. Na plus można też zaliczyć ilość miejsca pod kanapą. Bez kufra jest wystarczająco miejsca, żeby schować kask integralny, a w niektórych przypadkach nawet 2 lub torbę z lapkiem.
Jak nie jesteś do końca pewny co wybrać to rozejrzyj się w używkach np. za Kymco Downtown 300i, na którym bazuje Kawasaki.
Osobiście w przyszłości jak moje dzieci nie będą chciały spędzać już ze mną większości czasu i będę miał okazję urwać się gdzieś w dalszą trasę to poszukam czegoś w stylu Suzuki DL650 V-Strom :lol:

Odpowiedz do tematu