Społeczne forum mieszkańców i sympatyków miasta Chorzowa Strona Główna Społeczne forum mieszkańców i sympatyków miasta Chorzowa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs Foto na Wystrój Świąteczny
Autor Wiadomość
padre321 
Mieszkaniec

Imię: Michał
Wysłany: 2013-12-21, 00:33   Konkurs Foto na Wystrój Świąteczny

Wpadłem na taki pomysł, moze bedziemy umieszczać zdjecia wystroju światecznego na terenie Miasta.Żeby było sprawiedliwie, udział może brali by tylko instytucje, firmy prywatne, wspólnoty mieszkaniowe, mieszkańcy miasta, czyli balkony, ogródki, witryny sklepowe itd. a nie liczyły by się wystroje miejskie, czyli UM, poszczególne choinki na rondach, czyli zdjęcie może być, ale nie oceniamy, wiadomo, Pani Hania z mężęm, nie ma szans ze swoim Mikołajem na balkonie w porównaniu z girlandą na estakadzie...
Zrobiny jakies głosowanie, główną nagrodą będzie satysfakcja wykonawcy, że ktos to zauwarzył....
Wpadłem na taki pomysł, po umieszczeniu fajnej girlandy przy ul. H. Sawickiej przez prawdopodobnie naszego kolegi sholka, fajne, cos innego...
Jak się podoba, zostawić, jak nie wywalić temat na orbitę...
To może ja, w trakcie załatwiania spraw , spodobała Mi się iluminacja siedziby dyrekcji CHŚPWiK przy ul. Składowej 1....

II.JPG
Plik ściągnięto 62 raz(y) 83,04 KB

I.JPG
Plik ściągnięto 51 raz(y) 101,88 KB

Kama 
Mieszkaniec

Imię: Kamila
Wysłany: 2013-12-21, 23:09   

Temat jak najbardziej na czasie i czemu by nie wykorzystać tego .
Ale..wracając dzisiaj wieczorem do domu zerkałam po balkonach wieżowców przy ul Kaliny i wiecie co...nie bardzo jest co poddać pod ocenę bo na palcach jednej ręki można by było policzyć te odświętnie ubrane :(
To przykre, bo ewidentnie widać, że z roku na rok ludziom coraz mniej się chce. A jeżeli już, to są to owinięte o balustradę jakieś wybrakowane, nie nadające się już na choinkę świecidełka. I tyle..

sholek 
Mieszkaniec

Imię: Marcin
Wysłany: 2013-12-21, 23:12   Re: Konkurs Foto na Wystrój Świąteczny

padre321 napisał/a:

Wpadłem na taki pomysł, po umieszczeniu fajnej girlandy przy ul. H. Sawickiej przez prawdopodobnie naszego kolegi sholka, fajne, cos innego...

Jako wywołany do tablicy, faktycznie maczałem w tym palce. Projekt odważny bo nigdy dotąd czegoś takiego u nas nie było. Każda ze wspólnot kupiła jeden zestaw girland(pięć kompletów) by oświetlić jeden naciąg. Wyszło tak dobrze że ludzie z osiedla się schodzą i trzepią fotki.

padre321 
Mieszkaniec

Wysłany: 2014-02-06, 02:00   

Ze względu na małe zainteresowanie, proponuję rostrzygnięcie konkursu.....
Bez apelacyjne wygrywa Wspólnota Mieszkaniowa przy H. Sawickiej, tym bardziej, iż prawdopodobnie liczyli ma pierwsze miejce, dlatego girlanda swieci do dzisiaj :jupi:
Gratuluję... :brawo: :jupi: , główna nagroda ( czyt. uściśnięcie dłoni przez zakładajacego temat ) zostanie dostarczona przez operatora pocztowego na dogodny adres podany przez zwycięzonego, pod warunkiem odebrania Avizo w nabliższej kwiaciarni, mleczarni lub innym przybytku....
Jeszcze raz gratuluję, i zachecam do publkikowania fotografi z okazji przyszłych jakikolwiek świąt, np. 1 Maja...
:rotfl:

sholek 
Mieszkaniec

Imię: Marcin
Wysłany: 2014-02-06, 11:29   

padre321 napisał/a:

Bez apelacyjne wygrywa Wspólnota Mieszkaniowa przy H. Sawickiej, tym bardziej, iż prawdopodobnie liczyli ma pierwsze miejce, dlatego girlanda swieci do dzisiaj :jupi:

Michał :>
Świeci do dzisiaj bo żona jest chora a ja zajmuje się córka. Ale do końca tygodnia świąteczny akcent zniknie :)

padre321 
Mieszkaniec

Wysłany: 2014-02-07, 00:28   

Ale to naprawdę nie była złośliwość, poprostu myśląłem, że świeci z powodu trwającego karnawału... :rotfl:

Odpowiedz do tematu