Społeczne forum mieszkańców i sympatyków miasta Chorzowa Strona Główna Społeczne forum mieszkańców i sympatyków miasta Chorzowa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Chorzów biega
Autor Wiadomość
tier 
Junior Admin

Imię: Zwierzak
Wysłany: 2014-02-26, 12:39   

Jeszcze chcę wziąść udział w tym biegu*:
Cytat:
Meta Biegu „Razem z Ukrainą” w Parku Śląskim. Zapraszamy do symbolicznego uczczenia ofiar, które zginęły na kijowskim Majdanie
Utworzono: wtorek, 25, luty 2014 13:12
Dred Ted FotoDramatyczne wydarzenia na Ukrainie odbijają się coraz szerszym echem w naszym kraju. Jedną z wielu inicjatyw wspierających naszych wschodnich sąsiadów jest bieg solidarności, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (2 marca).

Bieg „Razem z Ukrainą" wystartuje o tej samej porze m.in. w Katowicach i we Lwowie. W stolicy naszego województwa jest on jednym z kilku przedsięwzięć organizowanych przez grupę społeczną „Śląski Majdan". O godzinie 11 polskiego czasu (na Ukrainie jest wówczas 12) ubraniu w niebisko- żółte stroje uczestnicy wyruszą w 5-kilometrową trasę. Pobiegną m.in. alejami Parku Śląskiego do klubowkawiarni Rebel Garden, gdzie odbędzie się zbiórka darów dla ludzi z kijowskiego Majdanu.

- Nie chodzi nam o żadną sportową rywalizacje. Udział ma charakter symboliczny, a pobiec może każdy chętny. Nie będzie żadnych opłat startowych – tłumaczy Bartosz Alechnowicz, organizator biegu. – Chcemy w ten sposób uczcić pamięć ofiar, które oddały życie w walce o swoje przekonania – dodaje.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 696 679 788.

Źródło: http://www.parkslaski.pl

Ktoś się też wybiera??

* bo polityka jest wszędzie!

Megi 
Imprezowicz

Imię: Iza
Wysłany: 2014-02-26, 14:43   

Fajnie się mają, mieszkający blisko Parku. W Batorym nie bardzo jest gdzie biegać :>

Ja robię kółka na ogródkach (choć ostatnio stwierdzam, że są traktowane, jak toaleta dla psów :> ) , albo wybieram trasę ul. Skrajną do Piekarskiej. Wyasfaltowany teren z latarniami coraz więcej osób wybiera na sport i spacery.

Wyjdzie na to, że czepiam się psów, ale w czasie biegania nie raz juz jakiś do mnie doskoczył i o dziwo zawsze gdzieś w pobliżu znalazł się właściciel. Wprawdzie mój syn twierdzi, że jak mnie pies pogoni, to będę miała lepszy wynik, ale jakoś wolę inną motywację :wink:

Cytat:
Nie ma nic przyjemniejszego jak pobyć ten czas na trasie bez telefonu, sam z sobą ;)

Kiedyś tak spróbuję, ale póki co robię wiecej km, jak Scooter śpiewa mi do ucha: "Harder, faster" :)

Borbet 
Imprezowicz

Imię: Borbet
Wysłany: 2014-02-26, 16:26   

TomMy1987x napisał/a:
http://www.aktywnie.parkslaski.pl/parkowa-korone-biegow/bieg-wiosenny.html ... mam nadzieję, że kogoś zobaczę na starcie? ;) .

Mnie zobaczysz i na starcie i na mecie po ok 45minutach ;)

Cytat:
Kiedyś tak spróbuję, ale póki co robię wiecej km, jak Scooter śpiewa mi do ucha: "Harder, faster

Ja bez muzyki także ani rusz ale z MP3 a nie z telefonu aby przypadkiem komuś nie przyszło mi na myśl zakłócić biegu :)

padre321 
Mieszkaniec

Imię: Michał
Wysłany: 2014-02-26, 18:59   

Ja biegam,,,,
Szczególnie za moim psem, dokłdanie suką, jak nawali w miejscu publicznym....
Do tego odcinek specjalny, trzy przysiady na odcinku 60 mb...,zależ co konsumowała....
PS. Przepraszam, ale wróciłem z poważnej roboty, dlatego moje roźluźnieni, A może naprawdę trochę luzu.......................................... :szampan:

tier 
Junior Admin

Wysłany: 2014-02-26, 20:44   

padre321 napisał/a:
Ja biegam,,,,
Szczególnie za moim psem, dokłdanie suką, jak nawali w miejscu publicznym....
Do tego odcinek specjalny, trzy przysiady na odcinku 60 mb...,zależ co konsumowała....
PS. Przepraszam, ale wróciłem z poważnej roboty, dlatego moje roźluźnieni, A może naprawdę trochę luzu.......................................... :szampan:

Luz luzem, ale jak chcesz pisać o psich kupach to pobiegnij do tematuNieodpowiedzialni właściciele psów

padre321 
Mieszkaniec

Imię: Michał
Wysłany: 2014-02-27, 15:48   

Pobiegłem wcześniej, nawet się stosuje...

tier 
Junior Admin

Wysłany: 2014-02-27, 20:46   

Cytat:
Meta Biegu „Razem z Ukrainą” w Parku Śląskim. Zapraszamy do symbolicznego uczczenia ofiar, które zginęły na kijowskim Majdanie
Utworzono: wtorek, 25, luty 2014 13:12
Dred Ted FotoDramatyczne wydarzenia na Ukrainie odbijają się coraz szerszym echem w naszym kraju. Jedną z wielu inicjatyw wspierających naszych wschodnich sąsiadów jest bieg solidarności, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (2 marca).

Bieg „Razem z Ukrainą" wystartuje o tej samej porze m.in. w Katowicach i we Lwowie. W stolicy naszego województwa jest on jednym z kilku przedsięwzięć organizowanych przez grupę społeczną „Śląski Majdan". O godzinie 11 polskiego czasu (na Ukrainie jest wówczas 12) ubraniu w niebisko- żółte stroje uczestnicy wyruszą w 5-kilometrową trasę. Pobiegną m.in. alejami Parku Śląskiego do klubowkawiarni Rebel Garden, gdzie odbędzie się zbiórka darów dla ludzi z kijowskiego Majdanu.

- Nie chodzi nam o żadną sportową rywalizacje. Udział ma charakter symboliczny, a pobiec może każdy chętny. Nie będzie żadnych opłat startowych – tłumaczy Bartosz Alechnowicz, organizator biegu. – Chcemy w ten sposób uczcić pamięć ofiar, które oddały życie w walce o swoje przekonania – dodaje.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 696 679 788.

Źródło: http://www.parkslaski.pl

Zapisy do biegu na stronie: http://www.domtel-sport.pl/zgloszenia_masowe

tier 
Junior Admin

Wysłany: 2014-03-26, 19:25   

2. Piknik Sportowy BIEGAMY z SERCEM pod Patronatem Prezydenta Miasta Gliwice - DZIECI -
Gliwice, 11 maja 2014 r.
http://biegamyzsercem.pl

Regulamin

Wybiera sie ktoś??

tier 
Junior Admin

Wysłany: 2014-06-01, 21:21   

Borbet napisał/a:
Aż łza mi się w oku kręciła jak biegli pod moimi oknami a ja z zepsutym kolanem mogłem tylko kibicować :( Ale w przyszłym roku jak zdrowie pozwoli to i ja wyrzygam płuca na tej trasie :) :) :)

Jana maraton jeszcze nie jestem gotowy, ale za rok, to spoko! Trzeba się z nim zmierzyć (i ze sobą też).

Tymczasem za tydzień dycha na

Borbet 
Imprezowicz

Imię: Borbet
Wysłany: 2014-06-02, 20:15   

No ja w tym roku nawet jeśli nie miałbym kontuzji to nie byłbym gotowy na takie wyzwanie, bo co jak co 42km nie można zlekceważyć i 'kozaków' szybko ten dystans uczy pokory.

tier, BTW przenieś dwa ostatnie posty (Twój i mój) do 'naszego' tematu ;)

tier 
Junior Admin

Wysłany: 2014-06-02, 22:59   

Borbet napisał/a:

tier, BTW przenieś dwa ostatnie posty (Twój i mój) do 'naszego' tematu ;)

Zgodnie z sugestią Borbeta, przeniosłem z tematu Maraton Wolności: utrudnienia na drogach

tier 
Junior Admin

Wysłany: 2014-06-28, 19:37   

Nocny bieg 1100 osób - było niesamowicie pozytywnie!

tier 
Junior Admin

Wysłany: 2015-02-17, 11:18   

Cytat:
15 marca odbędzie się Bieg Wiosenny. Zapisało się już prawie 700 osób
Utworzono: poniedziałek, 16, luty 2015 14:09
cover foto 02Do kalendarzowej wiosny zostało jeszcze kilka tygodni, ale mamy iście sportową informację idealną na tę porę roku – 15 marca spod „Kapelusza" wystartuje Bieg Wiosenny, który zainauguruje tegoroczną Parkową Koronę Biegów. Szykuje się rekord frekwencji, bo miesiąc po uruchomieniu zapisów na liście jest już prawie 700 nazwisk.

Zapisy

Zawodnicy pobiegną na dystansie 10 kilometrów. Pokonają dwie atestowane przez Polski Związek Lekkiej Atletyki pętle. Trasa nie będzie jednak identyczna, jak we wcześniejszych edycjach. – Pętle będą różne, zniknie jeden z podbiegów, co sprawi, że bieg będzie szybszy – mówi Filip Źok, organizator Biegu Wiosennego.

Początek o godzinie 11. Organizatorzy przygotowali też start w kategorii nordic walikg.

Najlepszym zawodnikiem zeszłorocznego Biegu Wiosennego był Łukasz Oślizło, który pokonał trasę w czasie 32 minut 28 sekund. W pierwszej edycji wystartowało ponad 300 osób, w drugiej – 845. Wszystko wskazuje na to, że tym razem padnie frekwencyjny rekord, bo już teraz zapisało się prawie 700 osób.

Do 15 lutego opłata startowa wynosiła 25 złotych, do 11 marca trzeba zapłacić 35 złotych, a w dniu startu 50 złotych. Organizatorzy zapewniają pamiątkowy medal, posiłek regeneracyjny, napoje na mecie, punkt odżywczy na trasie. Dodatkowo płatna jest pamiątkowa koszulka, która kosztuje 20 złotych.

Warto zapisać się na wszystkie starty tegorocznej „Korony". Koszt udziału 100 złotych pozwala całkiem sporo zaoszczędzić.

Źrodło: http://parkslaski.pl

TomMy1987x 
Mieszkaniec

Imię: Tomasz
Wysłany: 2015-02-17, 19:27   

Z racji tego, że na początku ktoś rzucił hasło pt "jakie są Wasze dotychczasowe osiągnięcia" to pozwólcie, że się pochwalę:

Dodatkowo w kwietniu startuję w swoim debiucie maratońskim w Cracovia Maraton :) .

Dla wszystkich chętnych powyższego trofeum, zwieńczenia roku biegowego oznajmiam, iż w tym roku 2015 możliwości zdobycia "Korony" są wybitnie sprzyjające Ślązakom w sensie lokalizacyjnym biegów, które w ramach korony można ukończyć, więcej szczegółów poniżej:

http://www.psb-biegi.com....207.01.2015.pdf

Sobótka, Wałbrzych, Gliwice, Kraków - te są najbliżej, pozostaje jeszcze jedna dalsza wycieczka i Korona Nasza/Wasza :) . Jakby co ... do zobaczenia na starcie w Sobótce :) .

Ewa 
Administrator Forum

Imię: Ewa
Wysłany: 2015-02-17, 19:28   

Tomek, trzymam kciuki! :okok: :)

Odpowiedz do tematu