Społeczne forum mieszkańców i sympatyków miasta Chorzowa Strona Główna Społeczne forum mieszkańców i sympatyków miasta Chorzowa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Po wyborach do parlamentu 25.X.2015 r.
Autor Wiadomość
Hajduk 
Kronikarz

Imię: Henryk
Wysłany: 2016-02-05, 14:59   

A Turcy udowodnili że znacznie nowocześniejszą maszynę należy potraktować Czym? To wiemy z wiadomości.Brakuje jednej teorii,mianowicie tej że Władimir Władimirowicz kazał przetestować te technologie tzn. hel,fale elektromagnetyczne,sztuczną mgłę itp. na fligrach własnej produkcji.
Mało tego to szkoda że nie skopiowałem tekstu o tym że:
Lech zginął w zamachu a cała reszta w katastrofie :wink: co już podważa całą komisję Antka.

[*] http://www.youtube.com/watch?v=4Fx4mshinO0 [*]

elmer 
Mieszkaniec

Imię: *******
Wysłany: 2016-02-10, 21:36   

Nie wiem czy dobry temat.

Skrzyżowanie Dąbrowskiego - Hajducka. Obok świateł wciąż wisi plakat wyborczy pani z PO. Może by się ktoś tym zajął i zmobilizował do posprzątania po sobie panią kandydatkę?

Hajduk 
Kronikarz

Wysłany: 2016-02-10, 21:39   

Ano dobry bo po wyborach i wisi.

Hajduk 
Kronikarz

Wysłany: 2016-02-16, 16:03   

http://polska.newsweek.pl...y,379830,1.html

Złego słowa o PiS. TVP cenzuruje kabarety

Imperium sięga zakątków satyry? Marcin Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru twierdzi, że jego skecz został ocenzurowany.

„Dziś wyjątkowo nie pracujemy w nocy, dziś w nocy się bawimy! (...) Nasze Imperium sięga najdalszych zakątków galaktyki, choć gdzieniegdzie siły Republiki stawiają opór. Różne »krzywonosy« i »petruidy«” – ogłasza władca Galaktycznego Imperium Jarosław Kaczyński w skeczu „Gwiezdne wojny według PiS” w wykonaniu m.in. kabaretu Ani Mru-Mru.

Kiedy skecz wyemitowała telewizja publiczna, stało się coś dziwnego – w oryginale Wójcik wchodził na scenę i mówił: „Witam na dorocznym balu Prawa i Sprawiedliwości pod hasłem: przebudzenie mocy”. – A potem słowa Prawo i Sprawiedliwość zostały wycięte – opowiada satyryk.

Jak ze zmęczonym Breżniewem

Marcin Wójcik z kabaretu przyznaje, że z dużą satysfakcją bierze udział w skeczach, które wyśmiewają PiS. Jak widzi, co robią politycy tej partii, to go czasem krew zalewa.

– To się w pewnym momencie robi propaganda rodem z Korei Północnej. Jeżeli wychodzi premier polskiego rządu, a cała hala gwiżdże, a potem próbuje się wmówić ludziom, że to Niemcy gwizdali, to przypominają mi się czasy, kiedy Breżniewa podtrzymywano na trybunie i mówiono, że jest zdrowy, a on tak naprawdę ledwo żył. Ludziom wmawiali, że przed chwilą jeździł konno i jest zmęczony. Absurd. Żyjemy w XXI wieku. Przy tym przepływie informacji i próbie robienia z Polaków głupszych, niż są, no to musi być jakaś reakcja. Często jest to śmiech, a potem jest to śmiech przez łzy, że to się dzieje naprawdę – tłumaczy. W najnowszym „Newsweeku” opisujemy, jak satyrycy kpią z PiS.

Krystyno! Czy o Tobie można?

Problemów z hejterami i cięciami nie zgłaszał za to Kabaret pod Wyrwigroszem po swojej piosence o Krystynie Pawłowicz. Jej wykonawca, Maurycy Polaski wyznał miłość posłance: „Kryśka, Kryśka... na twój widok mi się śmieje, Kryśka, Kryśka... ja dla ciebie oszaleję... Oszalejmy sobie razem, ja i Ty. Kryśka, Kryśka, Odkąd tylko cię ujrzałem, coś się dzieje z moim małym... ciałem (…)” – zaśpiewał, namiętnie przewracając oczami.

Piosenka szybko stała się hitem, a na Youtube pojawiały się w większości pochwalne komentarze. – Wygląda na to, że hejterzy ordynarnie zaspali! Rzecz jasna, pojawiły się tu i ówdzie nieśmiałe sugestie, że „Kryśka” jest prowokacją PO. A jakiś pan zasugerował, że nie można się niczego dobrego po mnie spodziewać, skoro mój ojciec w PRL recytował wiersze dla niesłyszących. Nieprzyjemne, ale za to przynajmniej dowcipne – mówi Polaski.

Twierdzi, że nie boi się, że przez takie żarty zniknie z TVP. – Robienie kabaretu w przykucu i z wyłupiastymi oczami mija się z celem. A mówiąc serio, przypuszczam, że TVP jest za bardzo zajęta wyrzucaniem dziennikarzy z pracy i douczaniem nowych, żeby nakładała na nas embargo z powodu prostej piosenki o miłości.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Dokąd zmierzamy i gdzie skończymy?
Kto pociąga za sznurki to już Niemcy pokazali,jak wiedzą Niemcy to i reszta Europy.

Hajduk 
Kronikarz

Wysłany: 2016-02-17, 09:28   

Zmiany w mediach publicznych były możliwe dzięki nowelizacji ustawy medialnej. Zakładała ona m.in. wygaśnięcie mandatów dotychczasowych członków zarządów i rad nadzorczych Telewizji Polskiej oraz Polskiego Radia. Według PiS jest to jedynie ustawa przejściowa. Projekt tzw. dużej ustawy medialnej mamy poznać na wiosnę. Jego głównym założeniem ma być przekształcenie mediów publicznych w narodowe.

To z http://wiadomosci.onet.pl...tvp-info/bv88et

"Jego głównym założeniem ma być przekształcenie mediów publicznych w narodowe."

Ostatnie słowo mnie ciut niepokoi. Co to może oznaczać.
Zakamuflowana opcja O.N.R.? :>

Hajduk 
Kronikarz

Wysłany: 2016-02-18, 19:10   

Kaczyński lustracji używa do rządzenia, na zimno, jak wszystkiego innego, bo jest absolutnym politycznym cynikiem. Po co jednak dzisiaj Kaczyńskiemu i PiS-owi igrzyska? Igrzyska są rządzącym potrzebne zawsze wówczas, kiedy kłopoty są z chlebem. Ale przecież „gospodarka III RP, państwa w ruinie” wciąż jest rozpędzona, a „niemiecka i wroga Polsce Unia Europejska” ciągle „daje kasę”. Polscy przedsiębiorcy też produkują i eksportują w niezmienionym tempie, jeszcze ich nowe podatki i nowe kontrole nie dopadły. To wszystko prawda, jednak z każdym dniem pojawiają się kolejne przykłady kompletnej indolencji nowej władzy w obszarze ekonomicznym, społecznym, a także codziennego zarządzania państwem. Błaszczak na czele MSW, nie wiedzący kogo powołuje na szefa policji, a czystkę w podległych mu służbach wykonujący z subtelnością pijanego drwala w parku narodowym (albo ministra Jana Szyszko w Puszczy Białowieskiej). Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Finansów i kancelaria Prezydenta Dudy kłócące się między sobą, kto ma wziąć odpowiedzialność za zjedzenie żaby „kredytów frankowych”. I szerzej, za całą fikcję kosztownego przekładania pieniędzy z jednej do drugiej kieszeni Polaków nazywaną przez PiS „realizacją obietnic socjalnych
W tej sytuacji igrzyska stały się Kaczyńskiemu niezbędnie potrzebne, a wdowa po generale Kiszczaku faktycznie dostarczyła mu najjaśniejszej i najbardziej ogłuszającej racy.

http://polska.newsweek.pl...y,380010,1.html

Jakiś kompleks? Prezesem komuna się nie interesowała,a dlaczego to.

emerytslowiansk 
troll

Imię: Franz
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2016-02-18, 21:18   

Hajduk
lepsza juz taka Polska
niz islamskie Niemcy

Hajduk 
Kronikarz

Wysłany: 2016-02-18, 21:30   

emerytslowiansk napisał/a:
Hajduk
lepsza juz taka Polska
niz islamskie Niemcy

Wyznawca kaczyzmu ;(

emerytslowiansk 
troll

Imię: Franz
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2016-02-18, 21:37   

Hajduk napisał/a:
Hajduk
lepsza juz taka Polska
niz islamskie Niemcy

Wyznawca kaczyzmu ;(

poprostu realista pragmatyk
w niemczech ludzie boja sie wychodzic na ulice ,dzgniecia nozem
gwaltu pobicia
w Polsce bezpieczenstwo i wolnosc slowa sa obecnie wieksze niz w niemczech
ps. mi tez szkoda niemiec bo to byl taki fajny kraj - to byly richtig fajne niemcy
szkoda

salamandra 
Imprezowicz

Imię: Basia
Wysłany: 2016-02-18, 23:15   

Hajduk napisał/a:
Hajduk
lepsza juz taka Polska
niz islamskie Niemcy

Wyznawca kaczyzmu ;(

poprostu realista pragmatyk
w niemczech ludzie boja sie wychodzic na ulice ,dzgniecia nozem
gwaltu pobicia
ps. mi tez szkoda niemiec bo to byl taki fajny kraj - to byly richtig fajne niemcy
szkoda

A byłeś tam TERAZ aby się tak autorytatywnie wypowiadać ?
Mam w Niemczech bliską koleżankę, mieszka w pobliżu Monachium, ma dwie córki - jedną nastolatkę, drugą dorosłą.
Wg jej opinii nic się specjalnie nie zmieniło.

Hajduk 
Kronikarz

Wysłany: 2016-02-19, 07:50   

taka wolność słowa?
'W wieczornym wydaniu "Wiadomości" Krzysztof Ziemiec poinformował, że autentyczność dokumentów, które znaleziono w domu Czesława Kiszczaka została potwierdzona przez grafologa. To nieprawda. O tym, że jeszcze do tego nie doszło, informował sam szef IPN.'
- Nie wiadomo jeszcze, kiedy IPN ujawni wszystkie znalezione dokumenty, bo na razie bada je prokurator. Wiadomo, że materiały są autentyczne, co potwierdził grafolog - zapewniał prowadzący "Wiadomości". To jednak nieprawda. O tym, że badania grafologiczne zajmą bardzo dużo czasu informował Łukasz Kamiński, prezes IPN."
http://polska.newsweek.pl...y,380069,1.htmL

Pod dowództwem pana Kurskiego.Kiedyś bardzo lubiłem Panoramę teraz przeciepna sie na tvn i panią Pohanke.

ps. mi tez szkoda niemiec bo to byl taki fajny kraj

Niemcy się zawsze umieli pozbierać,my powiedzmy za cztery lata znowu zaciskanie pasa bo przewalony budżet.A im dorównamy za pół wieku jak dobrze pójdzie,choć nie wiem kiedy szło.

Jacek 
Radny Miasta

Imię: Jacek
Wysłany: 2016-02-19, 10:15   

Heniu - sprawdź sobie jedną rzecz - kiedy był emitowany ten "ocenzurowany" skecz i kto wtedy odpowiadał za program...

Hajduk 
Kronikarz

Wysłany: 2016-02-19, 10:49   

Widzę że śledzisz temat.
Niestety nie sprawdziłem,ale jeżeli masz rację a zakładam że masz to można to podciągnąć pod wazeliniarstwo. :wink:

P.S. Te pół kamienia już masz?

power 
Mieszkaniec

Imię: Rafał
Wysłany: 2016-02-19, 12:16   

salamandra napisał/a:
Mam w Niemczech bliską koleżankę, mieszka w pobliżu Monachium, ma dwie córki - jedną nastolatkę, drugą dorosłą.

Szczęśliwa kobieta. Pewnie Sylwestra spędziła w domu.

Hajduk napisał/a:
Niemcy się zawsze umieli pozbierać,my powiedzmy za cztery lata znowu zaciskanie pasa bo przewalony budżet.

Nie zapomnij, że mamy jeszcze OFE. Wprawdzie jeden już stamtąd "zajumał" większość kasy, ale dał przykład następcom, więc mogą skorzystać.

Hajduk napisał/a:
Wyznawca kaczyzmu ;(

No Hajduk masz odwagę! Pamiętaj nie znasz dnia, ani godziny...

salamandra 
Imprezowicz

Imię: Basia
Wysłany: 2016-02-19, 17:31   

power napisał/a:
salamandra napisał/a:

Szczęśliwa kobieta. Pewnie Sylwestra spędziła w domu.

Tego tak akurat nie wiem, ale ponieważ ma 50 na karku (chociaż jest nadal bardzo atrakcyjną kobietą) zapewne nie łazi po ulicach w Sylwestra, bo ma lepsze zajęcia :)

Odpowiedz do tematu