Społeczne forum mieszkańców i sympatyków miasta Chorzowa Strona Główna Społeczne forum mieszkańców i sympatyków miasta Chorzowa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koksowniki
Autor Wiadomość
whitas 
Mieszkaniec
CONSULTAS

Imię: Tomek
Wysłany: 2017-01-09, 15:28   Koksowniki

Nie wiem jak to skomentować.... Smog wisi nad miastem, nie da się wyjść na dłużej nie mówiąc już o jakieś formie aktywności bo momentalnie zatyka płuca. Tymczasem w Chorzowie dokładamy sobie do pieca czymś takim... Za oknem jest siwy dym, przez chwilę myślałem że mi okna tam zamarzły, nic nie widać.
Wiem zimno jest. To może trzeba założyć cieplejsze ubrania. ALE NIE TRUJMY SIĘ jeszcze bardziej....

Zdjęcia wrzuciłem na fejsa - LINK1

i na G+ LINK2

zygamar 
Mieszkaniec

Imię: Zygamar
Wysłany: 2017-01-09, 17:50   Re: Koksowniki

whitas napisał/a:
Nie wiem jak to skomentować.... Smog wisi nad miastem, nie da się wyjść na dłużej nie mówiąc już o jakieś formie aktywności bo momentalnie zatyka płuca. Tymczasem w Chorzowie dokładamy sobie do pieca czymś takim... Za oknem jest siwy dym, przez chwilę myślałem że mi okna tam zamarzły, nic nie widać.
Wiem zimno jest. To może trzeba założyć cieplejsze ubrania. ALE NIE TRUJMY SIĘ jeszcze bardziej....

Zdjęcia wrzuciłem na fejsa - LINK1

i na G+ LINK2

Byś stał na przystanku i by nie było koksowników to by psioczył że nie dali coś za coś . Widać ludziom nie dogodzisz. :?

whitas 
Mieszkaniec
CONSULTAS

Wysłany: 2017-01-09, 18:04   

Wiesz co, ostatnią rzeczą o jakiej myślę stojąc na przystanku to śmierdzący koksownik od którego jedzie całe ciało i ubranie. Poza tym dzisiejsza temperatura jest znacznie wyższa niż np. ta która była w weekend i przed weekendem; tak o 10 stopni w górę poszło. I co najbardziej żałosne - z informacji z Centrum Zarządzania Kryzysowego (gdzie przełączyła mnie Straż Miejska) dowiedziałem się że to akcja adresowana dla bezdomnych :co: Pytam: Czy miasta w Europie w XXI wieku nie stać na zapewnienie bezdomnym lokum ? Noclegownie, dzienne ośrodki pomocy społecznej ? Nie da rady ? Wystarczy ich upodlić do końca i zafundować.... koksownik.

Żałosne.

A odpowiadając w Twoim stylu..."byś dostał białym gryzącym dymem po oknach i czuł jego smród w całym mieszkaniu przez kilka godzin to byś inaczej gadał"

Kama 
Mieszkaniec

Imię: Kamila
Wysłany: 2017-01-09, 20:37   

Albo nie wszyscy mają świadomość jak wygląda rzeczywistość, albo nie dowierzają..
A jest tra gi cznie :nie:

tooreck 
Mieszkaniec

Imię: Przemek
Wysłany: 2017-01-10, 00:23   

a tak wyglądało osiedle tysiąclecia i okolice z parkingu AKSu dzisiaj o 8.30 rano, w mieszkaniu śmierdzi, w samochodzie śmierdzi a jedyne na co stać władze to apele żeby poruszać się komunikacją miejską...

whitas 
Mieszkaniec
CONSULTAS

Wysłany: 2017-01-10, 00:41   

Władze miasta potrafią jeszcze dorzucić do pieca koksownikami. Dla mnie to jest patologia. Jest godzina 0:30 i właśnie podjechała ekipa samochodem i uzupełnia na nowo koksowniki, tak na zdrowy sen, nową porcją rakotwórczego gówna... Tylko tych bezdomnych jakoś nie widać dla których to niby się pali. Chory kraj.
Co zrobisz jak minister zdrowia (sic!) mówi że zanieczyszczenie powietrza jest "teoretyczne" a ludzie są winni sami sobie że palą tytoń.

prezes 
Mieszkaniec
autonomista

Imię: m...
Wysłany: 2017-01-10, 20:59   

Trzy koksowniki na krzyż to nie problem.
Mniej szkodzą niż jeden piec ogrzewany butelkami plastikowymi.

nitka45 
Mieszkaniec

Imię: nadia
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2017-02-11, 19:30   

zatruwamy siebie nawzajem, ale nie każdy zrozumie

Odpowiedz do tematu